Март: 2 клас
Темата на нашата програма за месец март е „Билките в България” и с нея ще целим да покажем на децата колко много и интересни са лековитите растения у нас, но и да внимаваме за опасни такива. С любопитни факти и легенди за някои от тях, или забавни имена, след тази презентация със сигурност ще ви се допие чай!
